Вівторок, 25.02.2020, 03:17
Вітаю Вас Гість | RSS

     KnugaUA

Українська література

    Лекції із різних дисциплін

         Шпаргалки та інше

             все Українською мовою

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Книги,Лекції,шпаргалки

Головна » Файли [ Додати матеріал ]

Всього матеріалів в каталозі: 69
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »

java [1]

C++ [3]

PHP [0]

Pascal [2]

MySql [1]

Assembler [1]

Web [1]

Delphi [2]

Visual Basic [1]

C# [1]

Unix [1]

Основи програмування / Основы прогаммирования українською
Категорія: Pascal Автор: Ryslan


Книжка є досить повним підручником з класичних методів програмування. У ній розглядаються основи, поняття алгоритмізації, а також техніка застосування у програмуванні базових алгоритмічних структур і структур даних. У підручнику розв'язана велика кількість різноманітних задач з обробки масивів і файлів, сортування та пошуку, створення і обробки графічних зображень тощо. Усі розв'язання супроводжуються детальними коментарями, описом алгоритмів та застосованої техніки програмування. Велика увага приділяється важливим алгоритмам матричної та векторної алгебри, оброби динамічних структур даних і обчисленням на графах. Окремий розділ книги присвячено теоретичним засадам структурного та об'єктно-орієнтованого програмування. Як робоча мова програмування у підручнику використовується Pascal.
Книжка призначена для студентів, які навчаються за напрямом «Комп'ютерні науки» і вивчають сучасні інформаційні технології в рамках дисципліни «Основи програмування та алгоритмічні мови», а також для викладачів зазначеної дисципліни.

018.08.2015Скачали:127Переглядів: 575Коментарів:0
Кінг С. "Відродження"
Категорія: Романи Автор: Ryslan


Джеймі було шість, коли він зустрів пастора Чарльза. Вони багато часу проводили разом. Але після жахливої загибелі родини Чарльз прокляв небо й покинув містечко.
Через кілька років пастор урятував життя Джеймі. Прийшовши до тями, хлопець відчуває, що втратив щось важливе. Чому йому сняться мертві син і дружина пастора?

013.05.2015Скачали:296Переглядів: 272Коментарів:0
Мак'юен І. "Спокута"
Категорія: Романи Автор: Ryslan


Надзвичайно яскрава і вкрай захоплююча своїми описами дитинства, кохання та війни книжка, в основі якої лежить глибоке — і глибоко зворушливе — дослідження сорому й прощення, спокути й непростого виправдання.
Роман отримав кілька літературних премій в різних країнах та увійшов до шорт-листа Букера.

513.05.2015Скачали:94Переглядів: 424Коментарів:0
Unix методичка
Категорія: Unix Автор: Ryslan


Операційні система UNIX існує понад 30 років. Її успіх
зумовлено такими обставинами:
- Транслятор UNIX написано мовою високого рівня С,
що зробило її простою для розуміння, змін і переносу на
інші платформи. У зв’язку з цим UNIX є однією з
найвідкритіших систем.
- UNIX це багатозадачна, багатокористувацька
операційна система з широким спектром послуг. Система
може виконувати різноманітні функції: працювати як
обчислювальний сервер, що обслуговує сотні користувачів,
як сервер бази даних, як мережний сервер, що підтримує
найважливіші сервіси мережі (інтернет, електронну пошту
та ін.), а також багато користувачів може одночасно
використовувати один комп'ютер, виконуючи багато різних
задач.
- Основою всього сімейства UNIX є принципово
однакова архітектура і набір стандартних інтерфейсів.
- ОС наділена простим, але досить потужним
користувацьким інтерфейсом.

010.02.2015Скачали:157Переглядів: 474Коментарів:0
Shlyakhtun Politologiya_2010 Політологія Шляхтун
Категорія: Філософія в цілому Автор: Ryslan


Підручник містить систематизований виклад основних теоретичних положень політичної науки з урахуванням новітніх вітчизняних і зарубіжних досягнень. Визначаються предмет і методи політичної науки, з'ясовуються її зв'язки з іншими галузями наукових знань про політику. Розкриваються зміст основних історичних етапів становлення й розвитку зарубіжної та української політичної думки, сутність і соціальні засади політики, особливості її системного виміру та ідеологічного обґрунтування в різних світових ідейно-політичних доктринах, наукові засади міжнародної політики. Основний зміст політики аналізується в інституціональному та людському вимірах. 
Для студентів вищих навчальних закладів.

010.02.2015Скачали:144Переглядів: 537Коментарів:0
Сорока Ю. "Безгетьмання та останній гетьман України"
Категорія: Історія Автор: Ryslan


Якщо замислитись, історія Української держави у XVIII сторіччі є чи не найтрагічнішим етапом її розвитку. І хоч кривава борня під час повстань Сулими, Павлюка та Остряниці залишилась у минулому, славна Хмельниччина, сумна Чорна рада і страшна Руїна перетворилися на згадку, історія України продовжувала повнитися трагічними сторінками. тими, що були ознаменовані зникненням з мапи європейського континенту створеної Хмельницьким держави, скасуванням Гетьманщини та покріпаченням вільного козацького народу російськими самодержцями.

010.02.2015Скачали:128Переглядів: 389Коментарів:0
Чемерис В. "Генерали імперії" скачати книги українською
Категорія: Історія Автор: Ryslan


Петро Дорофійович Дорошенко і Карл Густав Еміль Маннергейм... Що спільного між ними, чому відомий український письменник Валентин Чемерис з’єднав розповідь про долю цих двох історичних постатей у одну книжку? Один жив у XVII столітті, а другий більш ніж на два століття пізніше, один був українцем, а другий фіном. Але якщо придивитися уважніше, то спільного у українського гетьмана та національного героя фінів багато. Вони певний час служили імперії, вони обидва домоглися високих чинів у неї. Але і у Дорошенко, і у Маннергейма було в серці щось, перед чим не спроможні встояти ані чини, ані імперії. Це «щось» любов до батьківщини. Саме заради цього і Дорошенко, і Маннергейм кинули виклик імперії, саме цьому вони присвятили своє життя.

010.02.2015Скачали:104Переглядів: 621Коментарів:0
Довженко О. "Україна в огні" скаати українською
Категорія: Історія Автор: Ryslan


Тут всі сліди битви сценариста з письменником. Один закликав до строгого професійного рисунка сценарію, другий, вражений стражданнями народу, весь час поривався до розширення теми, розмірковувань, ліричних відступів, — до авторської участі в громадді великих подій. Нехай вибачливий читач, мій сучасник і друг, не нарікає, коли вирощене мною невелике дерево не цілком гіллясте і струнке, колибагато гілок тільки відчувається, не встигнувши ще вирости серед небачених пожарів і катастрофічного грому гармат, що стрясають сьогодні нашу землю. В моїй свідомості все тут написане — тільки прозора основа великої майбутньої книги боротьби мого народу за визволення з-під ярма гітлеризму. Якщо внаслідок гостроти моїх переживань, сумнівів чи помилок серця які-небудь міркування мої виявляться несвоєчасними, чизанадто гіркими, чи не досить урівноваженими іншими міркуваннями, то це, можливо, так і є. Тоді прошу читача незлобливо виправити мене своєю доброю порадою. 

010.02.2015Скачали:175Переглядів: 571Коментарів:0
Горовий Р. "Ген воїна" книга скаати українською
Категорія: Історія Автор: Ryslan


Лише чотири історії, кожна з яких захоплює вас живими, гострими й бурхливими відчуттями та трохи змінює вас і ваше життя. Хоча останнє ви відчуєте значно пізніше. Історія військового пілота у зоні АТО (оповідання «Нижче неба»), історія кохання сільського електрика та залізничниці-практикантки на провінційному залізничному переїзді (оповідання «Переїзд») та історія блогера і його розслідування таємниці загибелі своїх батьків через багато років потому (повість «Буенос діас, чіка»). А також — історія однієї сучасної спецоперації, за участі спецпри- значенців України та Росії, в зоні відчуження, в якій є й авторська, фантастична, версія того, що насправді сталося на Чорнобильській АЕС майже тридцять років тому (повість «Ген воїна»). І, як завжди, майже усі герої Руслана Горового мають реальних прототипів. Навіть у повісті, де висувається фантастична гіпотеза. Адже автор як професійний журналіст вкрай обережний зі своїми фантазіями.

010.02.2015Скачали:224Переглядів: 382Коментарів:0
Багряний I. "Огненне коло"
Категорія: Історія Автор: Ryslan


«Огненне коло» має підзаголовок: «Повість про трагедію під Бродами». 1944 року на Львівщині біля міста Броди в бою з Червоною Армією загинуло близько чотирьох тисяч вояків дивізії СС «Галичина». До цього часу ми не знаємо всієї правди про військові формування в Україні за часів війни. Більшовицька пропаганда усіх їх називала зрадниками, фашистськими прислужниками. Зараз нам говорять про те, що вони були патріотами, якіхотіли звільнити українську землю від усяких окупантів. Для І. Багряного історична основа твору була лишень тлом, за допомогою якого письменник з позицій загальнолюдської моралі намагається пізнати і оцінити такі категорії, як життя і смерть, війна і мир, добро і зло.

010.02.2015Скачали:147Переглядів: 613Коментарів:0
Категорії розділу
ІФНТУНГ лекії
Лекції ІФНТУНГ
Друзі
Тут спілкуються українською Все для отеля: тапочки,мыло,гостиничное оборудование,губка для обуви и многое другое
Пошук
Все
Технічна література MySQL Скрябін українською мовою програмування Psacal Алгоритмізація та програмування про українські книги Паштєт і Армія муз літ музтчна література музична література Іван Сусанін опера Михайло Глінка Михайло Глінка. Симфонічна творчіст Симфонічна творчість музина література Олександр Даргомижський. Творчий по Олександр Бородін. Творчий портрет Олександр Бородін. Симфонія №2 лекції Бородін книги java Горбань джава Web веб Веб програмування книга українська книга C++ українською Delphi Садко Микола Римський-Корсаков Петро Чайковський. Симфонічна творч Basic Visual Basic Лекція 2 Середні величини Перспективні дослідження і розробки книги украънською мовою c# емпіричні методи програмної інжинер конспекти леції Інтелектуальні системи аналізу дани курс лекцій programing ci Мова програмування СІ лекція Дерева рішень Метод асоціацій Нечітка логіка c++ книга украънською мовою Делфі програмування книга Арнольд Шенберг муз література Альбан Берг. Опера Воццек Аналіз фобії п'ятирічного хлопчини Зігмунд Фрейд українською Аналіз Скінченний та Нескінченний З кнги філософія для ВНЗ Пілручник з філософії для ВНЗ Мирний повія Панас Мирний Повія Кінг С. Коли впаде темрява Андрухович С. Літо Мілени «Побєда» і Берлін Кузьма Скрябін 04. Артюр Онеггер. Творчий портрет. 05. Пауль Хіндеміт. Творчий портрет 06. Пауль Хіндеміт. Симфонія Художн 07. Карл Орф. Творчий портрет Кузьма Скрябін Я Адольф Гітлер. Моя боротьба (Mein K Петро Чайковський. Симфонія №6 Петро Чайковський. Євгеній Онєгін 20. Петро Чайковський. Пікова дама Сергій Танєєв. Творчий портрет Сергій Танєєв. Іоанн Дамаскін Отторіно Респігі. Творчий портрет. Імпресіонізм. Клод Дебюссі. Творчий Клод Дебюссі. Фортепіанна творчість Клод Дебюссі. Симфонічна творчість. Морис Равель. Творчий портрет Багряний I. Огненне коло Горовий Р. Ген воїна книга скаати у Довженко О. Україна в огні скаати у Сорока Ю. Безгетьмання та останній Shlyakhtun Politologiya_2010 Політо Unix методичка Мак'юен І. Спокута Кінг С. Відродження Паскаль Pascal Основи програмування / Основы прога

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz

Яндекс.Метрика Flag Counter