Неділя, 26.05.2019, 14:07
Вітаю Вас Гість | RSS

     KnugaUA

Українська література

    Лекції із різних дисциплін

         Шпаргалки та інше

             все Українською мовою

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Книги,Лекції,шпаргалки

Головна » Файли » Філософські книги [ Додати матеріал ]

У розділі матеріалів: 6
Показано матеріалів: 1-6

Shlyakhtun Politologiya_2010 Політологія Шляхтун
Категорія: Філософія в цілому Автор: Ryslan


Підручник містить систематизований виклад основних теоретичних положень політичної науки з урахуванням новітніх вітчизняних і зарубіжних досягнень. Визначаються предмет і методи політичної науки, з'ясовуються її зв'язки з іншими галузями наукових знань про політику. Розкриваються зміст основних історичних етапів становлення й розвитку зарубіжної та української політичної думки, сутність і соціальні засади політики, особливості її системного виміру та ідеологічного обґрунтування в різних світових ідейно-політичних доктринах, наукові засади міжнародної політики. Основний зміст політики аналізується в інституціональному та людському вимірах. 
Для студентів вищих навчальних закладів.

010.02.2015Скачали:115Переглядів: 416Коментарів:0
Підручник з філософії
Категорія: Філософія в цілому Автор: Ryslan


Нині підручників і посібників з філософії сила+силенна.Часом здається, що філософи більше нічого й не пишуть окрім
підручників. Звичайно це не так, та все ж пересічній людині впадає в очі численність вітчизняних і зарубіжних навчальних
видань. І тут маєте ще один.

026.12.2014Скачали:304Переглядів: 591Коментарів:0
Філософія Олександр Киричок
Категорія: Філософія в цілому Автор: Ryslan


Філософія — це роздумування про те, чого від нас вимагає все відоме — яке ставлення у відповідь воно викликає. Це ідея про те, що є можливим, а не фіксація довершеного факту. Звідси і її гіпотетичність, притаманна будьякому мисленню. Вона дає припис, що потрібно зробити — що потрібно спробувати. Її цінність полягає не у віднайденні рішень (які можна знайти лише в дії), а у визначенні труднощів та пропонуванні методів їхнього подолання. Філософію можна охарактеризувати майже як мислення, яке само себе усвідомило, яке узагальнило своє місце, функцію та значення у досвіді.

026.12.2014Скачали:683Переглядів: 971Коментарів:0
Чи неминуча Війна Зігмунд Фрейд українською
Категорія: Книги Зігмунда Фрейда Автор: Ryslan


Дізнавшись, що ви маєте намір запропонувати мені брати участь у обговоренні теми, цікавій для вас і з вашої думки, заслуживающей уваги іншим людям, відразу ж погодився. Я припускав, що обрана вами тема обговорюватимуть рівні можливих сьогодні знань, і з нас, фізик чи психолог, зможе знайти своя особлива підхід до неї, отже, ми всі, вирушивши ти дорогою різнобічно, змогли б зіткнутися тому ж пункті.

ибачте за можливий некоректний переклад.

025.12.2014Скачали:194Переглядів: 694Коментарів:0
Аналіз Скінченний та Нескінченний Зігмунд Фрейд українською
Категорія: Книги Зігмунда Фрейда Автор: Ryslan


 Досвід вчить нас, що психоаналітична терапія – звільнення людини з його невротичних симптомів, заборон і аномалій характеру – потребує багато часу. Тому від початку були спроби скоротити тривалість аналізу. Такі спроби не вимагали особливого обгрунтування; можна було заявити, що вони засновані на дуже вагомих доказах розумності і доцільності. Однак у них простежувався і досі діяв той рід нетерплячого зарозумілості, з яким медична наука колишньої епохи ставилася до неврозам як до недоречним наслідків невидимих ушкоджень. І їй і доводилося приділяти їм увагу, потрібно було позбутися них швидше.

Вибачаємось за можливий некоректний переклад

025.12.2014Скачали:181Переглядів: 472Коментарів:0
Аналіз фобії п'ятирічного хлопчини Зігмунд Фрейд українською
Категорія: Книги Зігмунда Фрейда Автор: Ryslan


Хвороба і зцілення дуже юного пацієнта, про які я говоритиму нижче, слід сказати, спостерігалися не мною. Хоча загалом що й керував лікуванням і навіть раз особисто брав участь у розмові з хлопчиком, а й сам лікування проводилося батьком дитини, якій і приношу свою подяку за нотатки, ті мені для опублікування. Заслуга батька йде ще; гадаю, що комусь іншому особі взагалі можна було б спонукати дитину до таким визнанням; без знань, внаслідок чого батько міг витлумачувати показання свого п'ятирічного сина, там було ніяк обійтися, і технічні труднощі психоаналізу у такому юному віці залишилася непереборними. 

Вибачаємося за можливо некоректний переклад.

225.12.2014Скачали:853Переглядів: 549Коментарів:0
ІФНТУНГ лекії
Лекції ІФНТУНГ
Друзі
Тут спілкуються українською Все для отеля: тапочки,мыло,гостиничное оборудование,губка для обуви и многое другое
Пошук
Все
Технічна література MySQL Скрябін українською мовою програмування Psacal Алгоритмізація та програмування про українські книги Паштєт і Армія муз літ музтчна література музична література Іван Сусанін опера Михайло Глінка Михайло Глінка. Симфонічна творчіст Симфонічна творчість музина література Олександр Даргомижський. Творчий по Олександр Бородін. Творчий портрет Олександр Бородін. Симфонія №2 лекції Бородін книги java Горбань джава Web веб Веб програмування книга українська книга C++ українською Delphi Садко Микола Римський-Корсаков Петро Чайковський. Симфонічна творч Basic Visual Basic Лекція 2 Середні величини Перспективні дослідження і розробки книги украънською мовою c# емпіричні методи програмної інжинер конспекти леції Інтелектуальні системи аналізу дани курс лекцій programing ci Мова програмування СІ лекція Дерева рішень Метод асоціацій Нечітка логіка c++ книга украънською мовою Делфі програмування книга Арнольд Шенберг муз література Альбан Берг. Опера Воццек Аналіз фобії п'ятирічного хлопчини Зігмунд Фрейд українською Аналіз Скінченний та Нескінченний З кнги філософія для ВНЗ Пілручник з філософії для ВНЗ Мирний повія Панас Мирний Повія Кінг С. Коли впаде темрява Андрухович С. Літо Мілени «Побєда» і Берлін Кузьма Скрябін 04. Артюр Онеггер. Творчий портрет. 05. Пауль Хіндеміт. Творчий портрет 06. Пауль Хіндеміт. Симфонія Художн 07. Карл Орф. Творчий портрет Кузьма Скрябін Я Адольф Гітлер. Моя боротьба (Mein K Петро Чайковський. Симфонія №6 Петро Чайковський. Євгеній Онєгін 20. Петро Чайковський. Пікова дама Сергій Танєєв. Творчий портрет Сергій Танєєв. Іоанн Дамаскін Отторіно Респігі. Творчий портрет. Імпресіонізм. Клод Дебюссі. Творчий Клод Дебюссі. Фортепіанна творчість Клод Дебюссі. Симфонічна творчість. Морис Равель. Творчий портрет Багряний I. Огненне коло Горовий Р. Ген воїна книга скаати у Довженко О. Україна в огні скаати у Сорока Ю. Безгетьмання та останній Shlyakhtun Politologiya_2010 Політо Unix методичка Мак'юен І. Спокута Кінг С. Відродження Паскаль Pascal Основи програмування / Основы прога

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz

Яндекс.Метрика Flag Counter