Неділя, 26.05.2019, 14:04
Вітаю Вас Гість | RSS

     KnugaUA

Українська література

    Лекції із різних дисциплін

         Шпаргалки та інше

             все Українською мовою

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Книги,Лекції,шпаргалки

Головна » Файли » Технічна література [ Додати матеріал ]

У розділі матеріалів: 14
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Основи програмування / Основы прогаммирования українською
Категорія: Pascal Автор: Ryslan


Книжка є досить повним підручником з класичних методів програмування. У ній розглядаються основи, поняття алгоритмізації, а також техніка застосування у програмуванні базових алгоритмічних структур і структур даних. У підручнику розв'язана велика кількість різноманітних задач з обробки масивів і файлів, сортування та пошуку, створення і обробки графічних зображень тощо. Усі розв'язання супроводжуються детальними коментарями, описом алгоритмів та застосованої техніки програмування. Велика увага приділяється важливим алгоритмам матричної та векторної алгебри, оброби динамічних структур даних і обчисленням на графах. Окремий розділ книги присвячено теоретичним засадам структурного та об'єктно-орієнтованого програмування. Як робоча мова програмування у підручнику використовується Pascal.
Книжка призначена для студентів, які навчаються за напрямом «Комп'ютерні науки» і вивчають сучасні інформаційні технології в рамках дисципліни «Основи програмування та алгоритмічні мови», а також для викладачів зазначеної дисципліни.

018.08.2015Скачали:105Переглядів: 478Коментарів:0
Unix методичка
Категорія: Unix Автор: Ryslan


Операційні система UNIX існує понад 30 років. Її успіх
зумовлено такими обставинами:
- Транслятор UNIX написано мовою високого рівня С,
що зробило її простою для розуміння, змін і переносу на
інші платформи. У зв’язку з цим UNIX є однією з
найвідкритіших систем.
- UNIX це багатозадачна, багатокористувацька
операційна система з широким спектром послуг. Система
може виконувати різноманітні функції: працювати як
обчислювальний сервер, що обслуговує сотні користувачів,
як сервер бази даних, як мережний сервер, що підтримує
найважливіші сервіси мережі (інтернет, електронну пошту
та ін.), а також багато користувачів може одночасно
використовувати один комп'ютер, виконуючи багато різних
задач.
- Основою всього сімейства UNIX є принципово
однакова архітектура і набір стандартних інтерфейсів.
- ОС наділена простим, але досить потужним
користувацьким інтерфейсом.

010.02.2015Скачали:123Переглядів: 377Коментарів:0
Системне програмування у Windows з прикладами на Delphi / Коноваленко І.В., Федорів П.С.
Категорія: Delphi Автор: Ryslan


Навчальний посібник присвячений питанням розробки прикладних програм з використанням інтерфейсу прикладного програмування (API) операційних систем Microsoft Windows. Основна увага зосереджена на базових системних компонентах, таких як процеси та потоки, файловий ввід/ вивід, взаємодія між процесами, віртуальна пам'ять, синхронізація, служби, захист об'єктів тощо. Матеріал посібника супроводжується значною кількістю програмних прикладів мовою Delphi, що суттєво спрощує його розуміння.

009.12.2014Скачали:109Переглядів: 564Коментарів:0
Алгоритмізація та програмування процедур обробки інформації С++ / Щедріна О. І.
Категорія: C++ Автор: Ryslan


Посібник розкриває основи алгоритмізації обчислювальних процесів і алгоритмізації процедур обробки соціально-економічної інформації, питання проектування та програмування прикладних програм, прийоми програмування на мові C++, синтаксис і семантика мови Borland C++. Велика кількість прикладів програм, що ілюструють особливості мови C++, аналізуються типові помилки використання конструкцій мови наведені в цьому підручнику. 

509.12.2014Скачали:281Переглядів: 979Коментарів:0
Книга Мова програмування C / Браян В. Кернiган, Денiс М. Рiчi
Категорія: C++ Автор: Ryslan


C—це мова програмування загального призначення, що включає економiю представлення, сучасне керування потоком i структурою даних i багатий набiр операторiв. C не є мовою "дуже високого рiвня", нi "великою" мовою, i не призначена для певної областi застосування. Але вiдсутнiсть в нiй обмежень та її загальнiсть роблять її зручнiшою i ефективнiшою для багатьох завдань, у порiвняннi з мовами, що вважаються потужнiшими.

009.12.2014Скачали:296Переглядів: 1021Коментарів:0
C# підручник на українській мові О.С.Зеленський
Категорія: C# Автор: Ryslan


У посібнику, написаному для підтримки навчання основам
алгоритмізації та програмування у класах інформаційно-
технологічного профілю, розглядається популярна серед
програмістів сучасна мова програмування C#.
Зміст посібника відповідає окремим темам рекомендованих
Міністерством освіти і науки України навчальних програм «Для
поглибленого вивчення інформатики для учнів 8-12 класів
загальноосвітніх навчальних закладів» (автори
Караванова Т.П.,Костюков В.П.), «Для загальноосвітніх навчальних
закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв. Інформатика
(поглиблений курс)» (автори Жалдак М.І., Морзе Н.В., 

215.09.2014Скачали:623Переглядів: 2285Коментарів:0
Дудзяний І. М. Програмування мовою Visual Basic/VBA (2004) [pdf]
Категорія: Visual Basic Автор: Ryslan


У посібнику систематизовано основні прийоми програмування мовою Visual Basic: опис типів даних, оголошення змінних і констант, організацію галужень і циклів, опис і використання структурованих типів даних, підпрограм і модулів. Розглянуто реалізацію у Visual Basic об’єктно-орієнтованої парадигми програмування (класи, об’єкти, конструктори і деструктори, методи, властивості та події). На достатньо детальному для навчальних цілей рівні описано методи та властивості основних елементів керування, технологію розроблення проектів у середовищі Visual Basic. Особливу увагу приділено програмуванню офісних застосувань мовою Visual Basic for Application (VBA). 
Для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають сучасні інформаційні технології.

026.08.2014Скачали:167Переглядів: 603Коментарів:0
Кащеєв Л.Б. та ін. Основи візуального програмування [Delphi] (2011) [pdf]
Категорія: Delphi Автор: Ryslan


Пропонований навчальний посібник є складовою частиною навчально-методичного комплекту з основ візуального програмування,

до складу якого також входять зошит для практичних

робіт та методичні рекомендації для вчителів. 

Метою посібника є навчання основ сучасного програмування. Видання орієнтоване на старшокласників, які роблять перші кроки у візуальному програмування мовою Delphi. 

023.08.2014Скачали:0Переглядів: 645Коментарів:0
Грицюк Ю. І., Рак Т. Є. Програмування мовою с++ (2011) [djvu]
Категорія: C++ Автор: Ryslan


У навчальному посібнику розглянуто різні аспекти програмування мовою С++. У початкових розділах Грунтовно описано синтаксис та семантику основних стандартних конструктивних компонентів мови: лексем, виразів, операторів, функцій. Значну увагу приділено різновидам типів даних, зокрема опрацюванню масивів, символьних рядків, структур тощо. Далі у посібнику даються особливості застосування покажчиків і С++-функцій, механізм використання засобів програмування для розширення їх можливостей, наведено механізм реалізації С++-специфікаторів і спеціальних операторів, даються основні поняття про структури і об'єднання даних. 

023.08.2014Скачали:262Переглядів: 905Коментарів:0
Бегун А. В., Камінський О. Є. WEB - програмування (2011)
Категорія: Web Автор: Ryslan


У навчальному посібнику висвітлено теорію проектування й розроблення Інтернет-ресурсів і практику використання Web-технологій як одного із інструментів інформаційного менеджменту. Тут подано основні теоретичні поняття та терміни, які характеризують технологію розроблення Web-застосувань за допомогою мови програмування РНР, системи управління базами даних MySQL, мови ASP, методи розроблення клієнтських і серверних сценаріїв у Web, методи адміністрування Web-серверів. У посібнику також розглянуто методи проектування й розроблення систем електронної комерції. Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми курсу «Web-програмування», він має на меті допомогти формуванню у студентів теоретичних знань і практичних навичок з розроблення програмних застосувань у Web.
 
022.08.2014Скачали:122Переглядів: 426Коментарів:0
1-10 11-14
Категорії розділу
java [1]
C++ [3]
PHP [0]
Pascal [2]
MySql [1]
Assembler [1]
Web [1]
Delphi [2]
Visual Basic [1]
C# [1]
Unix [1]
ІФНТУНГ лекії
Лекції ІФНТУНГ
Друзі
Тут спілкуються українською Все для отеля: тапочки,мыло,гостиничное оборудование,губка для обуви и многое другое
Пошук
Все
Технічна література MySQL Скрябін українською мовою програмування Psacal Алгоритмізація та програмування про українські книги Паштєт і Армія муз літ музтчна література музична література Іван Сусанін опера Михайло Глінка Михайло Глінка. Симфонічна творчіст Симфонічна творчість музина література Олександр Даргомижський. Творчий по Олександр Бородін. Творчий портрет Олександр Бородін. Симфонія №2 лекції Бородін книги java Горбань джава Web веб Веб програмування книга українська книга C++ українською Delphi Садко Микола Римський-Корсаков Петро Чайковський. Симфонічна творч Basic Visual Basic Лекція 2 Середні величини Перспективні дослідження і розробки книги украънською мовою c# емпіричні методи програмної інжинер конспекти леції Інтелектуальні системи аналізу дани курс лекцій programing ci Мова програмування СІ лекція Дерева рішень Метод асоціацій Нечітка логіка c++ книга украънською мовою Делфі програмування книга Арнольд Шенберг муз література Альбан Берг. Опера Воццек Аналіз фобії п'ятирічного хлопчини Зігмунд Фрейд українською Аналіз Скінченний та Нескінченний З кнги філософія для ВНЗ Пілручник з філософії для ВНЗ Мирний повія Панас Мирний Повія Кінг С. Коли впаде темрява Андрухович С. Літо Мілени «Побєда» і Берлін Кузьма Скрябін 04. Артюр Онеггер. Творчий портрет. 05. Пауль Хіндеміт. Творчий портрет 06. Пауль Хіндеміт. Симфонія Художн 07. Карл Орф. Творчий портрет Кузьма Скрябін Я Адольф Гітлер. Моя боротьба (Mein K Петро Чайковський. Симфонія №6 Петро Чайковський. Євгеній Онєгін 20. Петро Чайковський. Пікова дама Сергій Танєєв. Творчий портрет Сергій Танєєв. Іоанн Дамаскін Отторіно Респігі. Творчий портрет. Імпресіонізм. Клод Дебюссі. Творчий Клод Дебюссі. Фортепіанна творчість Клод Дебюссі. Симфонічна творчість. Морис Равель. Творчий портрет Багряний I. Огненне коло Горовий Р. Ген воїна книга скаати у Довженко О. Україна в огні скаати у Сорока Ю. Безгетьмання та останній Shlyakhtun Politologiya_2010 Політо Unix методичка Мак'юен І. Спокута Кінг С. Відродження Паскаль Pascal Основи програмування / Основы прога

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz

Яндекс.Метрика Flag Counter